İlçemizde görev yapan Müftülerimiz

                                                

 

                                               

01

Mehmet ÖTEN

DOĞANBEY -1321

30.05.1951-08.01.1957

02

Mustafa DİNÇEL

SİNOP-1330

16.07.1957-29.09.1958

03

Yusuf Ziya AKYÜZ

TİREPOL-1313

26.06.1959-06.05.1970

04

Kemal URGANCI

YALVAÇ-1938

26.05.1970-14.09.1976

05

Ahmet AYGÜN

DENİZLİ-1941

14.09-1976-20.11.1984

06

Ahmet SÖYLEMEZ

ÇAL-1939

24.11.1984-1992

07

Rıza DEMİRCİLER

ÇAL-1941

1992-2001

08

Kazım AŞLIK

KUMRU-1958

15.10.2001-08.10.2010

09

Hasan KIRKAN  SEYDİŞEHİR-1973  HALEN GÖREVDE

10